Objednávky kurtů 739 237 633 / Tréninky dětí 602 696 060
ibdoksy@seznam.cz

Výsledky a hodnocení turnaje MACHA LAKE OPEN JUNIOR

Lenka Munzarová vybojovala v Doksech volnou kartu do starých splavů

Šestnáctiletá Lenka Munzarová ze Severočeské tenisové Jablonec nad Nisou vyhrála 14. června na kurtech v Doksech úvodní ročník turnaje dorostenek Macha Lake Open Junior třídy B a vybojovala volnou kartu do silně obsazené kvalifikace ženského turnaje Macha Lake Open 2020 ve Starých Splavech.

Čtyřicítka děvčat z celé republiky

V dokském turnaji startovala téměř čtyřicítka děvčat z celé republiky. Vítězka Lenka Munzarová, turnajová dvojka, udolala ve finále čtrnáctiletou Veroniku Starečkovou z pražské Sparty po divokém průběhu 0:6, 6:0, 10:5. Předtím se musela dostat ve čtvrtfinále v dlouhém třísetovém zápase přes Viktorii Hažmukovou z pražského I.ČLTK, kterou zdolala v rozhodujícím super tiebreaku 10:8. Tři sety potřebovala také v prvním kole proti další naději ze Sparty, dvanáctileté Alise Oktiabrové.

Nasazená jednička, mostecká Kristýna Hranáčová, podlehla ve čtvrtfinále mladší Starečkové. Čtyřhru v Doksech vyhrál pár Hranáčová, Munzarová. Turnaj řídil jako hlavní rozhodčí Ing. Michal Jaroš. Ceny předala starostka města Doksy Ing. Eva Burešová.