Objednávky kurtů 739 237 633 / Tréninky dětí 602 696 060
ibdoksy@seznam.cz

Mládežnický tenis u Máchova jezera

Rok 2018 byl pro žákovský tenis TK Doksy úspěšný pro jednotlivé hráče i pro kolektivy. Jsme velmi potěšeni, že se podařilo reprezentovat dokský klub ve třech kategoriích. Nejmenší děti se účastnili soutěže Mini tenisu a měli jsme družstva mladších a starších žáků.

Mladší žáci

Nejlepšího umístění dosáhlo družstvo mladších žáků. Z devíti družstev v soutěži se umístilo na čtvrtém místě. Ve složení M. Schacherle, A. Tvrdek, J. Adam, M. Varga a dívky S.Schacherlová a E. Švermová doplněné o dva hráče z SK MATCHBALL Č. Lípa dokázalo výbornou sounáležitost. Nejlepší byl Adam Tvrdek, který odehrál šest zápasů bez jediné porážky a dva zápasy odehrál za starší žáky taktéž bez porážky.

Starší žáci

Starší žáci hráli ve složení J. Šverma, D. Tachecí, M. Schacherle, P. Kareš, A.Tvrdek, dívky A. Svobodová, S. Schacherlová, B. Janošíková a E. Švermová. Skončili ze sedmi týmů na pátém místě. Nejlepší byla Anička Svobodová,která z pěti zápasů prohrála jen jednou. Chtěl bych vyzvednout Honzu Švermu, který na postu jedničky sehrál řadu výborných zápasů.

Mini tenis

Také jsme letos měli v soutěži družstvo Mini tenisu složené ze S. Blanické a H. Vítka, doplněné o dva hráče z SK MATCHBOLL Č. Lípa. Děti obsadili v konečné tabulce krásné druhé místo. Nejlepší hráčkou byla Stella Blanická.

Hodnocení výsledků

Hodnocení výsledků závodních družstev by nebylo úplné kdybychom nepoděkovali všem rodičům. Velmi ochotně pomáhali zajistit účast svých dětí jak na tréninkové přípravě tak na zápasech. Zejméma bych chtěl poděkovat panům Milanu Tachecí, Karlu Švermovi, Milanu Adamovi, panu Schacherlovi a Vítkovi. Díky patří i také správcům dvorců K. Švermovi a M. Švermové za včasnou a skvělou přípravu dvorců.

V příští sezoně bychom rádi pokračovali v nastoleném obsazení soutěží. Chtěl bych ale požádat rodiče jejichž ratolesti by s námi chtěli hrát tenis, aby přišli mezi nás a zapojili se do reprezentace dokského tenisu.

Ing.Vladimír Pecold

Kontaktní formulář