Objednávky kurtů 739 237 633 / Tréninky dětí 602 696 060
ibdoksy@seznam.cz

Medaile z jarního poháru

Z posledního Jarního poháru konaného 7. 4. v České Lípě si Viki Pémová přivezla krásné druhé místo v jednotlivcích, Oliver Leško byl také druhý a společně s Viki získali druhé místo ve čtyřhře. Na závěr proběhlo vyhodnocení celého seriálu zimního a jarního poháru této sezóny. Celkově byl Oliver na 2. místě a Viki na 3. místě. Moc oběma gratulujeme a přejeme úspěchy v další sezóně. Děkujeme rodičům za trpělivost a podporu dětí, bez nich by to nešlo.

Jarní tenisové soutěže

Jarní tenisové soutěže smíšených družstev začínají v květnu. Budou hrát starší žáci A, starší žáci B, mladší žáci a dospělí.

Rozpis domácích zápasů

Starší žáky A můžete podpořit v sobotu 25. 5. se Slavojem Litoměřice a 15. 6. s TK Roudnice. Starší žáci B hrají doma 11. 5. s Frýdlantem a 1. 6. se Slovankou Česká Lípa. Mladší žáky můžete vidět v neděli 26. 5. s Matchballem Česká Lípa a 23. 6. s TK Roudnice. Dospělí budou hrát domácí zápasy v sobotu 11. 5. s Železným Brodem a 15. 6. se Startem Liberec. Začátky utkání jsou vždy v 9 hod. O všech výsledcích vás budu informovat v dalších číslech zpravodaje.

Marcela Réblová

Foto Jarnipohar: Oliver Leško 2. místo a Viki Pémová 3. místo

Foto brigada: Jarní brigády na tenise

Kontaktní formulář