Objednávky kurtů 739 237 633 / Tréninky dětí 602 696 060
ibdoksy@seznam.cz

Macha Lake Junior 2023

Od 5. do 9. června 2023 se na tenisových dvorcích v Doksech odehrál 4. ročník tenisového turnaje Macha Lake Junior.

Je to tzv. „áčkový“ nebo-li celostátní tenisový turnaj nejvyšší kategorie dorostenek. Do Doks tak přijely hráčky z celé republiky a po celý týden jste mohli vidět velmi kvalitní tenis a nové tenisové vycházející hvězdy. Do finále se probojovala Barbora Slavíková, která nakonec zvítězila nad Natalie Donald ve dvou setech 6:0 a 7:6. Natalie Donald si nakonec odvezla pohár za první místo ve čtyřhře se svou spoluhráčkou Kateřinou Melicharovou, společně pokořily pár Koubová, Hostáková v poměru setů 6:2 a 7:6.

Určitě stojí za zmínku, že v minulých letech v Doksech vyhrála Julie Štruplová nebo Tereza Valentová, které v současnosti úspěšně hrají na evropských i světových ženských turnajích ITF.

Přejeme všem další úspěchy v tenisovém světě.

Děkujeme všem podporovatelům Dokského tenisu, bez kterých bychom turnaj nemohli uskutečnit. Jmenovitě Město Doksy, Liberecký kraj, Crystalex Nový Bor a Národní sportovní agentura. Děkujeme všem, kteří přišli s pomocnou rukou v průběhu turnaje, správci tenisových kurtů a předsedovi TK Doksy Michalovi Jarošovi za organizaci.

Marcela Réblová

Kontaktní formulář