Objednávky kurtů 739 237 633 / Tréninky dětí 602 696 060
ibdoksy@seznam.cz

Dokský tenisový kemp aneb co je to servis

V posledním srpnovém týdnu mohli malí tenisté trávit závěr prázdnin opět na tenise. Účast byla hojná a trenéři se snažili dětem připomenout základní tenisové údery. Něco děti přes prázdniny zapomněly, ale rychle se přizpůsobily tréninkovému rytmu a během týdne se vrátily do původní sportovní formy. Bylo vidět, že se těší.

Letošní kemp jsme zaměřili na trénink podání. Podle mého je to nejdůležitější základní úder a obecně je to jediný úder, který vám nemůže ovlivnit soupeř. Podávali jsme hodně a děti se posunuli zase o kousek dopředu.

Zpočátku nám počasí moc nepřálo, proto jsme jezdili do tenisové haly v České Lípě, byli jsme v tělocvičně v Doksech na náměstí a nakonec jsme se dostali i na kurty. Udělali jsme si čas na zábavu, dali jsme si zmrzlinu, opékali buřty a zajeli jsme si do bazénu v České Lípě. Děti byly skvělé a kemp se vydařil. Trenérky Marcela Réblová a Andrea Kubíková, za pomoci trenérů z České Lípy Petra Němečka, Petra Horáčka a Jakuba Hájka, odvedli dobrou práci. Zázemí nám poskytl domácí TK Doksy, skvělé jídlo zajistil provozovatel Adem Ibrahimbegovič.

Zvláštní poděkování patří Městu Doksy za finanční podporu tenisového kempu.

Marcela Réblová

Kontaktní formulář